Zdravotný dozor na benefičnom koncerte Hoj, vlasť moja

     Dňa 4. septembra 2017 sa uskutočnil pri príležitosti Dňa Ústavy Slovenskej republiky v estrádnej hale PKO v Nitre benefičný koncert Hoj, vlasť moja. Hosťami podujatia boli poslanci NR SR,  predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Milan Belica a primátor mesta Nitry Jozef Dvonč.

     Na úvod zazneli hymnické piesne v zborovom prevedení, v druhej časti si prítomní vypočuli ľudové piesne v podaní sólistov opery Slovenského národného divadla. Tretí blok priniesol najkrajšie skladby a árie majstrov. V programe sa predstavil orchester Jána Berkyho Mrenicu, sólisti Jolana Fogašová, Jana Bernáthová, Martin Babjak, Otokar Klein a Ján Babjak. Spoluúčinkovali aj nitrianske spevácke zbory. Finančné prostriedky, ktoré sa vybrali na dobrovoľnom vstupnom, budú aj tento rok použité na opravu Nitrianskeho hradu.

     Žiaci našej školy Natália Jánošíková, Kristína Karkošková zo IV. A ZA a Martin Kondé z III.B ZA zabezpečovali pod vedením PhDr. Márie Krištofovej, PhD. zdravotný dozor. Kultúrny program všetkých hostí zaujal a zásah zdravotníkov nebol potrebný.     

Autor: Kristína  Karkošková, IV. A ZA

Koordinátor: PhDr. Mária Krištofová, PhD.

 
< Predchádzajúca

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |