Dnes je Tuesday, 23. April 2019, meniny má Vojtech

Burza informácií 2017

     Stredná zdravotnícka škola v Nitre sa zúčastnila dňa 18. októbra 2017 v čase od 9:00 - 13:00 hod. v priestoroch Strednej odbornej školy stavebnej na Nábreží mládeže v Nitre na Burze informácií. Akciu zorganizoval Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Nitre. Prezentácia škôl bola realizovaná v rámci poradenstva pre voľbu povolania, za účelom zabezpečenia profesijnej orientácie žiakov základných škôl, s ohľadom na regionálne podmienky trhu práce. Cieľom akcie bolo informovať rodičov žiakov základných škôl, výchovných poradcov i samotných deviatakov o možnostiach štúdia na stredných školách a pomôcť im získať prehľad v ponúkaných študijných odboroch.

     SZŠ v Nitre propagovala na podujatí študijné odbory zdravotnícky asistent a farmaceutický laborant, ako aj akreditované vzdelávacie programy: kurz prvej pomoci, kurz opatrovania, bezpečnosť detí a žiakov vo výchovno-vzdelávacom procese. Návštevníci stánku boli zároveň informovaní aj o termíne blížiaceho sa Dňa otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 15. novembra 2017.

     Prostredníctvom vyučujúcich Mgr. Laury Bereczovej, PhDr. Denisy Liptákovej, žiakov študijného odboru farmaceutický laborant: Lukáša Kováča, Emy Marty Bellovej a žiačky študijného odboru zdravotnícky asistent Kristíny Krátkej získali záujemcovia všetky potrebné informácie o možnostiach štúdia na našej škole.

Autor: Ema Marta Bellová, IV. FL

Koordinátor: Mgr. Laura Bereczová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |