Dnes je Tuesday, 23. April 2019, meniny má Vojtech

Krajské kolo súťaže Mladý moderátor

     Bol štvrtok 19. október 2017 a v Mediálnom centre UKF v Nitre sa konalo krajské kolo súťaže Mladý moderátor. Našu školu reprezentovali tri žiačky z triedy III. A ZA: Rut Jarkovičová, Bianka Fendiaková, Simona Gombárová a prváčka Katarína Drábiková (I. FL). Súťažiacich hodnotila trojčlenná odborná porota v týchto disciplínách: interpretácia spravodajského textu, interpretácia reklamného textu, vedenie rozhovoru, moderovanie vlastnej relácie. Úlohy neboli jednoduché, no postupne tréma opadla a všetky štyri sme si boli vedomé, že prišiel čas ukázať, čo sa v nás skrýva. Najväčšie prekvapenie prišlo pri vyhlasovaní prvého miesta v I. kategórii. Víťazkou sa stala autorka tohto článku a to znamená, že našu školu bude reprezentovať aj v celoštátnom kole - Sárovej Bystrici. 

Autor: Katarína Drábiková, I. FL

Koordinátor: Mgr. Katarína Švajdová, PhDr. Mária Khűrová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |