Dnes je Friday, 22. March 2019, meniny má Beňadik

Výchovný koncert a imatrikulácie

     V priestoroch kongresového centra SPU sa uskutočnil v stredu 15. novembra 2017 pre žiakov prvého, druhého a tretieho ročníka našej školy výchovný koncert s názvom Trinásta komnata. Trio hudobníkov dokázalo podmanivými piesňami a autentickými príbehmi vytvoriť príjemnú atmosféru a každý z nás tak mal možnosť sám prísť k záveru, že závislosti sú pre nás stálou hrozbou, proti ktorej treba bojovať.

     Po skončení koncertu sme sa všetci presunuli do priestorov Spojenej školy na Slančíkovej ulici, kde sa konala slávnostná imatrikulácia našich prvákov. Druháci a tretiaci si pre nich  pripravili veľa zaujímavých a zábavných súťaží. Víťazom sa stala trieda I. FL, ktorá dostala odmenu - kupón neskúšania, a teda v nasledujúci deň žiaci tejto triedy neboli ústne skúšaní. Na záver boli prváci slávnostne imatrikulovaní a zložili imatrikulačný sľub. Všetkým prvákom gratulujeme a prajeme veľa úspechov do ďalších rokov štúdia na našej škole.

Autor: Diana Šovčíková, II. B ZA

Koordinátor: Mgr. Miroslava Zapletalová, Mgr. Lenka Matušíková

 Galéria obrázkov
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |