Dnes je Friday, 22. March 2019, meniny má Beňadik

Deň otvorených dverí

     Široká verejnosť, rodičia, učitelia, predovšetkým však žiaci základných škôl, ktorí mali seriózny záujem o štúdium na našej škole, sa dňa 15. novembra 2017 oboznámili s priestormi Strednej zdravotníckej školy v Nitre, ako aj s materiálno - technickým zabezpečením v jednotlivých učebniach anatómie a fyziológie, ošetrovateľských techník, informatiky, cudzích jazykov, prvej pomoci, chémie a farmaceutickej botaniky.

     Vyučujúci a žiaci zo študijných odborov zdravotnícky asistent a farmaceutický laborant priblížili výučbu jednotlivých predmetov, oboznámili záujemcov s učebnými pomôckami a dostupnými učebnými materiálmi. Podrobnejšie informácie o možnostiach štúdia na našej škole, uplatnení sa na trhu práce, ako aj o mimovyučovacích aktivitách návštevníkom pútavou formou priblížilo vedenie školy. Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo 201 žiakov základných škôl.

Koordinátor: Mgr. Magdaléna Roháčová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |