Dnes je Friday, 22. March 2019, meniny má Beňadik

Burza informácií 2017

     Burza informácií sa koná každoročne a je výborným prezentačným priestorom pre stredné školy, ktoré propagujú svoje študijné odbory a predstavujú záujmy a ciele škôl. Je realizovaná na základe záujmu zo strany stredných škôl a nevyhnutnosti poskytovania informácií týkajúcich sa preventívneho poradenstva - vhodnej voľby povolania pre žiakov 8. a 9. ročníka. Tohto roku sa Burza informácií 2017 konala dňa 24. novembra 2017 v priestoroch Športovej haly v meste Levice.

     Burzy sa zúčastnilo 30 stredných odborných škôl a gymnázií, ktoré prezentovali svoje študijné odbory. O našej škole návštevníkov pod vedením Mgr. Kataríny Stroškovej informovali dve študentky z III. A ZA triedy: Rut JarkovičováBianca Fendiaková. Záujemcovia o štúdium na našej škole si mohli prezrieť informačné letáky o študijných odboroch, videoprezentáciu školy, učebnice a ročenky, ako aj zdravotnícke prístroje a pomôcky využívané vo vyučovacom procese. Nechýbala ani fotogaléria z úspešných aktivít našich študentov. Vďaka zodpovednému prístupu žiačok, ktoré vytrvalo odpovedali na všetky kladené otázky, a zaujímavému a pútavému prezentovaniu našej školy, sme sa tešili z obrovského záujmu návštevníkov.

Koordinátor: Mgr. Katarína Strošková

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |