Dnes je Friday, 22. March 2019, meniny má Beňadik

Poďakovanie absolventov

     Stereotypnosť všedných dní niekedy naruší nečakaná udalosť, ktorá zanechá milú spomienku. Takouto bolo určite i poďakovanie bývalých absolventov, ktorí maturovali na pôde našej školy v šk. roku 1996/1997 v odbore všeobecná sestra a po rokoch sa u nás znova stretli. Aspoň na chvíľu sa vrátili v čase, aby prežili spolu dojímavé chvíle plné spomienok. Potešilo ich nielen bezproblémové sprístupnenie priestorov školy počas stretávky, ale najmä ústretový prístup pracovníčok hospodárskeho úseku, ktoré im všetko ochotne poukazovali a odpovedali na zvedavé otázky. Doc. PhDr. Martina Hrozenská, PhD., autorka poďakovania, popriala našej škole v mene všetkých abiturientov veľa úspechov a najmä absolventov hrdých na svoju profesiu.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |