Dnes je Friday, 22. March 2019, meniny má Beňadik

Exkurzia hostí z Česka

     V dňoch 17.01. - 19.01.2018 navštívili našu školu žiaci študijných odborov zdravotnícky asistent a diplomovaná všeobecná sestra zo SZŠ a VOŠZ v Plzni. Žiakov a ich učiteľov sme privítali v sídle našej školy. Hostia si prezreli odborné učebne a priestory školy. Svoj prvý deň na Slovensku ukončili prehliadkou historických pamiatok mesta Nitra. Na nasledujúce dni sme si pre nich pripravili exkurzie do Hospicu - Dom pokoja a zmieru u Bernadetky, Kardiocentra Nitra a FN Nitra.
     Veríme, že exkurzia obohatila našich hostí nielen o nové zážitky a priateľstvá, ale pre obe strany bola najmä cenným zdrojom nových skúseností a poznatkov.

Koordinátor: Mgr. Mária Valovičová 

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |