Dnes je Friday, 22. March 2019, meniny má Beňadik

Súťaž v poskytovaní prvej pomoci na ZŠ kniežaťa Pribinu v Nitre

     Naša škola pre všetkých žiakov 1. - 4. ročníka Základnej školy kniežaťa Pribinu pripravila zaujímavé podujatie, ktoré vyvrcholilo súťažou v poskytovaní prvej pomoci. Na niekoľkých stretnutiach sme nášmu mladému publiku vysvetlili základné pravidlá a predviedli názorné ukážky. Všetky poznatky mohli využiť 23. apríla 2018 na súťaži, kde si 36 detí overilo, kto z nich je najšikovnejší v poskytovaní prvej pomoci. Rozhodcami boli žiaci našej školy: Jakub Bóna, Michal Dragúň, Daniel Dian, Patrik Bédi, Diana Šovčíková (II. B ZA) Peter Porhajaš (II. A ZA). Pani riaditeľka SZŠ v Nitre PhDr. Regina Sládečková, PhD. víťazom odovzdala diplomy a ceny.

Autor: Peter Porhajaš, (II. A ZA)

Koordinátor: PhDr. Mária Krištofová, PhD.

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |