Dnes je Sunday, 25. August 2019, meniny má Ľudovít

Zbierka Biela pastelka

     Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska každoročne organizuje verejnú zbierku, ktorá aj vďaka našej pomoci zlepšuje životy tých, ktorí sa ocitli v neľahkej životnej situácii. 21.09.2018 sa konala zbierka Biela pastelka, ktorá sa uskutočnila v priestoroch našej školy, v priestoroch fakultnej nemocnice a v nákupnom centre Centro Nitra. Do zbierky sa zapojili žiaci všetkých tried. Dobrovoľníčky z našej školy Natália Rigová z III. B ZA, Alexandra Biela z III. B ZA, Nina Wahleová a Lujza Kovácsová zo IV. B ZA pokračovali v zbierke aj popoludňajších hodinách v nákupnom centre Centro Nitra. V nákupnom centre sme oslovovali ľudí, aby prispeli na dobrú vec.

Autor: Nina Wahleová, IV. B ZA

Koordinátor: Mgr. Katarína Mihaličková

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |