Dnes je Sunday, 25. August 2019, meniny má Ľudovít

EXIT Tour  na našej škole

     Svet, v ktorom žijeme, sa v poslednej dobe pozerá hlavne na ceny ropy, zlata či diamantov. Málokto z nás sa však pozastaví a položí si otázku, aké sú skutočné hodnoty v živote človeka. Vďaka projektu EXIT Tour mali možnosť 18.09.2018 žiaci I. a II. ročníkov našej školy zamyslieť sa práve nad touto otázkou. V telocvični  TJ AC Nitra na nás všetkých čakala prvá etapa tejto tour - koncert skupiny Social Beingz. Kým prváci pokračovali v rámci druhej etapy tour v telocvični rôznymi hravými aktivitami, pre druhákov mali sympatickí lektori v priestoroch školy pripravené prednášky o sebahodnote. Mnohí z nás si  mohli i vďaka tomuto projektu lepšie uvedomiť a prehodnotiť niektoré vlastné postoje. 

Autor: Katarína Drábiková, II. FL

Koordinátor: PhDr. Mária Khűrová

 
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |