Dnes je Tuesday, 23. July 2019, meniny má Oľga

Záložka do knihy spája školy

     Stalo sa už tradíciou, že naša škola sa každoročne zapája v rámci Medzinárodného mesiaca školských knižníc do celoslovenského projektu Záložka do knihy spája školy. Téma 7. ročníka tohoto podujatia znela: Milan Rastislav Štefánik, alebo iné významné osobnosti spájajúce Čechov a Slovákov. Na našej škole sa do projektu zapojilo osemdesiat žiakov prvého až tretieho ročníka odborov zdravotnícky asistent a farmaceutický laborant. V priebehu  septembra a októbra vytvorili zaujímavé záložky, ktoré určite potešili žiakov Strednej zdravotníckej školy v Liptovskom Mikuláši.

Autor: PhDr. Mária Khűrová

Koordinátori: Mgr. Katarína Švajdová, PhDr. Mária Khűrová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |