Dnes je Friday, 18. October 2019, meniny má Lukáš

Deň otvorených dverí na našej škole

     SZŠ v Nitre 16.11.2018 sprístupnila pre žiakov ZŠ, SŠ, výchovných poradcov, rodičov a všetkých záujemcov priestory školy. V jednotlivých učebniach anatómie a fyziológie, ošetrovateľských techník, prvej pomoci, chémie a farmaceutickej botaniky mohli vidieť materiálno-technické vybavenie, mohli si vyskúšať oživovanie, obväzovanie a mohli počuť o e-learningu, webovej stránke školy, uplatnení sa na trhu práce a o možnostiach ďalšieho kariérneho rastu po získaní maturitného vysvedčenia. Žiakom ZŠ sme prezentovali dva študijné odbory: farmaceutický laborant a nový študijný odbor praktická sestra. Žiaci SŠ získali informácie o pomaturitnom, trojročnom vyššom odbornom štúdiu realizovanom dennou formou: diplomovaná všeobecná sestradiplomovaný rádiologický asistent. Záujemcov o štúdium sprevádzali žiaci našej školy, ktorí pútavou formou odovzdali informácie a zážitky zo života školy. Dňa otvorených dverí sa zúčastnilo 200 žiakov základných škôl.

Autor: Mgr. Laura Bereczová, MHA

Koordinátor: Mgr. Laura Bereczová, MHA

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |