Dnes je Sunday, 25. August 2019, meniny má Ľudovít

Medzinárodná jazyková súťaž Best in Deutsch

     Naši žiaci mali 23.11.2018 už po tretíkrát možnosť zúčastniť sa medzinárodnej jazykovej súťaže o najlepšieho nemčinára roka pod názvom Best in Deutsch. Online test pozostával zo 60 zadaní, ktoré testovali viaceré jazykové zručnosti, ako počúvanie a čítanie s porozumení, gramatiku a slovnú zásobu. Na vypracovanie testu sme mali 60 minút. Keďže máme pred sebou maturitnú skúšku, bola to skvelá príležitosť otestovať naše vedomosti a zároveň ich porovnať s vedomosťami našich rovesníkov  z celého sveta.

Tohtoročného kola sa zúčastnilo 243 stredných škôl3052 žiakov11 štátov.

Na prvých troch miestach v rámci našej školy, s najvyšším počtom bodov  sa umiestnili:

  1. Patrik Bédi, III. B ZA
  2. Sabína Miškolciová, IV. B ZA
  3. Sofia Molnárová, III. B ZA

Autor: Sabína Miškolciová, IV. B ZA

Koordinátor: PaedDr. Jana Ballayová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |