Dnes je Friday, 18. October 2019, meniny má Lukáš

Educate Slovakia: Návšteva zahraničných vysokoškolákov na našej škole

     Od 14.01.2019 sa po celej našej škole niesli anglické slová častejšie ako obyčajne. Príčina bola jednoduchá. Počas tohto týždňa mala naša škola štyroch špeciálnych študentov: LucasaLuanu z Brazílie, JasmineSafnu z Indonézie a Ashley z Taiwanu. Hodiny anglického jazyka nám spestrili v rámci programu Educate Slovakia, zahraniční vysokoškoláci. Dve študentky z Indonézie, študentka z Taiwanu a „sám vojak v poli” z Brazílie. Okrem toho že sme mali možnosť využiť svoje znalosti angličtiny v praxi, dozvedeli sme sa mnoho zaujímavostí o ich rodných krajinách a viedli sme zaujímavé rozhovory na globálne témy. Tieto hodiny nám rozšírili nielen obzor, ale aj slovnú zásobu.

Autor: Katarína Drábiková, II. FL

Koordinátor: Mgr. Karin Hlavatá

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |