Dnes je Sunday, 25. August 2019, meniny má Ľudovít

Majstrovstvá stredných škôl v hádzanej

     16.01.2019 sa na Športovom gymnáziu v Nitre konali majstrovstvá stredných škôl v hádzanej. Tejto súťaže sa zúčastnili vrátane našej školy aj SOŠ Veterninárna, Športové gymnázium a Hotelová akadémia. Napriek veľkej usilovnosti sa naše žiacky neumiestnili. Odchádzali síce  trošku sklamané, ale mali dobrý pocit pretože sa nevzdávali a bojovali až do konca. Súžaže sa zúčastnili: Barbora Lovászová, Tamara Jurenová, Michaela Janíková, Alexandra Bridzová z I. A ZA, Lucia Horinková a Karen Baloghová z I. FL, Sabína Petrášová z II. FL, Sofia Hermanová z II. B ZA a Laura Hanušková zo IV. B ZA.

Autor: Sofia Hermanová, II. B ZA

Koordinátor: Mgr. Zuzana Libová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |