Dnes je Sunday, 25. August 2019, meniny má Ľudovít

Kam po skončení strednej školy?

     Kam po strednej škole? Túto otázku si kladie mnoho mladých ľudí na strednej škole. Škôl je mnoho, možností ešte viac. Preto sa každoročne v Nitre koná podujatie s názvom Kampos 2019. V tomto roku sa podujatie uskutočnilo 30.01.2019 v priestoroch Mestskej haly na Klokočine v Nitre. Aj naša škola sa do podujatia zapojila. Vyššie odborné štúdium v odbore Diplomovaný rádiologický asistent reprezentovali študenti daného odboru: Juraj Konc a Erik Brunovský. Záujemcom o štúdiu na našej škole poskytli množstvo informácií, materiálu a vlastných skúseností.

Autor: Mgr. Lenka Matušíková

Koordinátor: Mgr. Laura Bereczová, MHA

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |