Dnes je Tuesday, 23. July 2019, meniny má Oľga
12.02.2019 - Naši žiaci si v Divadle Andreja Bagara pozreli zaujímavé predstavenie

Naši žiaci si v Divadle Andreja Bagara pozreli zaujímavé predstavenie

     Žiaci druhých ročníkov a žiaci I. FL si 12.02.2019 v Divadle Andreja Bagara v Nitre pozreli divadelné predstavenie - „Ľudia, miesta a veci”.  Ide o príbeh herečky Emmy, ktorú stvárnila Barbora Andrešičová, ktorá sa ocitne v liečebni pre drogovo závislých a je prinútená priznať si kým v skutočnosti je. Je to pre ňu veľmi zložité a prekonáva ťažké prekážky. Nevie si predstaviť život bez drog, pretože tak vidí reálny život oveľa lepším, ako v skutočnosti je. Predstavenie sa všetkým veľmi páčilo a herci podali skvelé výkony.

Autor: Bianka Gáliková, II. B ZA

Koordinátor: PaedDr. Martina Benczová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |