Dnes je Tuesday, 23. July 2019, meniny má Oľga

Okresné kolo v orientačnom behu

     Aj tento rok sa  žiaci a žiačky našej školy zúčastnili Okresného kola športovej súťaže v orientačnom behu,ktorý sa konal 16.04.2019 v areáli Agrokomplexu v Nitre. Našu školu reprezentovali žiaci a žiačky z tried I. B ZA, III. A ZA, III. B ZA, III. FL. Stredoškoláci súťažili v dvoch kategóriách: študenti a študentky. V tento deň nám počasie prialo čo sa odzrkadlilo na výbornej nálade a chuti podávať skvelé športové výkony. Zúčastnení žiaci: Petra Guzmická, Viktoria Kristeková, Ema Bogyová, Jakub Bona, Patrik Lámi, Daniel Dian, Adam Krajčí.

Všetkým zúčastneným patrí veľká vďaka Smile.

Autor: Ema Bogyová, III. FL                                                                                           

Koordinátor: Mgr Filip Pospiš

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |