Dnes je Friday, 18. October 2019, meniny má Lukáš

Župná kalokagatia

     Piati študenti našej školy sa zúčastnili 11.09.2019 regionálneho kola súťaže Kalokagatia - Mladý záchranár v krásnom rekreačnom areáli Duchonka. Čakal nás náročný beh okolo jazera so 6 stanovišťami. Otestovali sme si vedomosti zo športu, histórie či geografie. V praktickej časti súťaže sme museli zvládnuť streľbu zo vzduchovky, prvú pomoc, lezenie po lane či hod granátom. Našu školu reprezentovalo družstvo: Nora Kršáková, Patrik Lámi (IV. A ZA), Jakub Bóna (IV. B ZA), Ema Bogyová, Adam Krajči (IV. FL). Konkurencia bola veľká, no i napriek tomu sme obsadili krásne druhé miesto a okrem medailí sme si domov odniesli nezabudnuteľné zážitky a skúsenosti.

Autor: Ema Bogyová, IV. FL

Koordinátor: Mgr. Zuzana Libová

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2009 Stredná zdravotnícka škola & dbart.sk | webmail |